Warning: A non-numeric value encountered in /data02/virt52789/domeenid/www.yu.ee/OK/wp-content/themes/Divi/functions.php on line 5837

YU VEEBIKESKKONNAS

töötab Sinu äri hoolimata kellaajast. Ka siis, kui puhkad.

Mugavus

Ajakirja YU veebikeskkond on mugavaim viis oma toote tutvustamiseks. Sina valid lihtsalt sobiva pinna suuruse ning ajavahemiku, millal soovid, et reklaam nähtav oleks.

Meie mõtleme turunduslikult kaasa, aitame kujundada produktiivset ja pilku püüdvat visuaali, teeme selle nähtavaks ning peale kampaaniat analüüsime tulemusi.

 

Nähtavus

Möödunud kvartalis veetis YU veebikeskkonas aega ühtekokku 30608 külastajat. Nendest 46% moodustasid naised ning 54% mehed, kelle peamisteks huvialadeks oli sport, elektroonika, söök ja jook, reisimine, ilu ning mood.

 

Tekivad püsikliendid

Internetis kuulutades tekib võimalus luua edukaid kliendisuhteid. Kui klient on ostnud toote interneti vahendusel siis saad kutsuda teda liituma oma uudiskirjaga või jälgima Sinu ettevõtte tegevusi sotsiaalmeedias. Seega on Sul võimalus online reklaami kaudu leida püsikliente, kes Sinu toodete ja teenuste juurde tagasi soovivad tulla.

 

 

Kuidas toimida?

 

1. Võta meiega ühendust

telefonil 56 225 476 või e-posti aadressil reklaam@yu.ee

 

2. Vaatame koos Sinu ettevõtte vajadused üle ja saame tuttavaks

 

3. Valime Sinu toote või teenuse jaoks parima esitlusplatvormi

 

4. Aitame kujundada eduka tootevisuaali

 

5. Määrame üheskoos toote/teenuse esitluse kestvuse

 

6. Vormistame tulutoova paketi

VÕTA MEIEGA ÜHENDUST
Artikkel

püüab sihtrühma tähelepanu

Soovid, et Sinu sõnum jõuaks võimalikult paljude inimesteni? YU veebikeskkonnas veedab aega ning käib väärtuslikku infot otsimas kvartali jooksul 30 608 inimeset.

Visuaalset pilti toetab meelelahutav ja humoorikas artikkel ning veenab teksti lugejat langetama ostuotsust. Meie professionaalsed toimetajad kirjutavad asjatundliku ja originaalse loo.

Sõltuvalt Sinu ettevõtte tegevusvaldkonnast avaldame artikli moe-, kultuuri, ilu-, spordi- või söök/jook rubriigis. Veebiartikli eeliseks on piiramatu tähemärkide arv + fotogalerii.

See on suurepärane viis oma toote promomiseks, kas pole?

Veebibänner

buustib müüki

Ideaalne võimalus väikeettevõtjale. Bänneri eesmärgiks on saada vaataja klikkima ning suunata ta edasi Sinu ettevõtte maandumislehele.

Tihti arvavad väikeettevõtjad ekslikult, et suurtes veebikeskkondades pälvitakse rohkem tähelepanu. Vastupidi, need on mõeldud massidele ning on suurettevõtete pärusmaa, kes teevad seal valdavalt brändireklaami, et tarbija alateadvuses pidevalt kohal olla.

YU lugejaskonna moodustab kindel sihtgrupp. Tuhanded taibukad noored käivad YU keskkonnas väärtuslikku infot otsimas. See on ettevõtja jaoks väga hea pinnas müügi buustimiseks.

Otsemüük

ainulaadsel ostualal

Ajakirja tellijatel on virtuaalne juurdepääs privaatsele YU ostualale, kus ettevõtetel on võimalus oma tooteid potentsiaalsele kliendile personaalselt esitleda.

See on võrratu võimalus ettevõttele, kes soovib luua kaasahaaravat ja efektiivset müüki taibukale noorele või tema vanematele.

Sihtgrupi huve puudutavaid eripakkumisi saadame YU lugeja e-posti aadressile esmaspäeva hommikuti. Üks pakkumine, üks kord nädalas. Kogu tähelepanu on terve nädala vältel ainult ühel eripakkumisel.

Seega saab sellest ainulaadsest võimalusest üks kord kuus osa vaid 4 ettevõtet.

Kliendid meist

“Aitäh YU meeskonnale, et kaanestaari konkursi näol meid nii lahedasse projekti kaasasite!”

Marilys Pruul

Rakvere Põhjakeskuse turundusjuht

“Superfun on lahedate inimestega koostööd teha. Mõnus feeling!”

Kätlin Vesi

Podium Media LTD OÜ, CEO & Founder

“Väga asjalik ajakiri on teil toimetama saadud!”

Triin Teresk

Agentuur MARMIN, CEO & Founder

© 2016 YU Magazine

Ajakiri taibukale noorele

reklaam@yu.ee

Tel. +372 5622 5476

Jaga Share on FacebookTweet about this on TwitterEmail this to someoneShare on Google+